myslalam, ze za ta cene to bed...
myslalam, ze za ta cene to beda slabej jakosci polary. okazalo sie, ze bardzo cieple i przyjemne w dotyku
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
myslalam, ze za ta cene to beda slabej jakosci polary. okazalo sie, ze bardzo cieple i przyjemne w dotyku
Abriga, es ligero, cómodo y suave.
Cómodo y calentito
Sıcak tutup terletmiyor
super
Sıcak tutuyor esnek hafif
Sıcak tutuyor esnek
Comodo y facil de poner para los niños. Calentitos
Comodo y facil de poner para los niños. Calentitos
Świetny bardzo ciepły polar.