Dobře vypadající turistická bu...
Dobře vypadající turistická bunda. Koupeno pro dceru a použila ji zatím jen jednou.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Dobře vypadající turistická bunda. Koupeno pro dceru a použila ji zatím jen jednou.
Kurtka jak na razie sprawdza się w deszczowej pogodzie. Używam jej głównie w mieście podczas jazdy rowerem. Do tej pory w rzadkim i średnim deszczu mnie nie zawiodła. Dobrze się ją nosi niezależnie od pogody.
giacca sportiva comprata per la nonna moderna ;-) leggera ma trattiene il vento, comoda per camminate in pedonale
Es impermeable y corta el viento. La tela es un poco rígida, pero seguro con más uso se le pasa.
Muy adaptable, se puede quitar la capucha y abrir las axilas.
Buen diseño, bonito color y cómoda de llevar. Me gusta.
très satisfaite
Super manteau.
Très confortable
Muy buena calidad