Ao fim de algum tempo com eles...
Ao fim de algum tempo com eles calçados, tornam se um pouco desconfortáveis ao pé do dedo mindinho, pois apertam um pouco
- Demping
- Grip
- Pascomfort
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Ao fim de algum tempo com eles calçados, tornam se um pouco desconfortáveis ao pé do dedo mindinho, pois apertam um pouco
Spokojenost
Simpli, perfecti pentru drumetii si plimbari lungi.
Sapatilhas de bom material e confortáveis
Tip top !
Легкі та зручні
Buty miejskie, na spacer. Bardzo mało bieżnika, spód wręcz płaski (poprzednia wersja tych butów miała większy bieżnik). Przemakalność kwestia dyskusyjna kto gdzie w nich chodzi i czy zabezpiecza (zabezpieczone miejsko, wiejsko rekreacyjne są ok). Noszę rozmiar 38,5 a te musiałam wybrać 40 ponieważ były wąskie, ciasne. Partner tak samo wybrał o
Gran agarre en el terreno y un bonito diseño.
Chaussure au top, je les utilise quasi tout les jours aussi bien pour randonné, marche active, équitation, faire du jardinage. étanche et super resistante.