wygodne ale tylko na zimne miesiące
Kupiłem buty z myślą o chodzeniu w nich na codzień po mieście i na wycieczki w łatwym terenie.
Buty są wygodne i bardzo stabilne. Nieźle też jest z trwałością, po dwóch latach wyglądają dalej ok.
Niestety - według mnie kompletnie nie oddychają, stopy bardzo się nich pocą. Sprawia to, że w zasadzie są do użytku tylko w zimne miesiące.
- Demping
- Grip
- Comfort
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

