Wygodne
Wyglądają na dość grube, ale stopa się w nich nie poci nawet w relatywnie wysokich temperaturach
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Wyglądają na dość grube, ale stopa się w nich nie poci nawet w relatywnie wysokich temperaturach
super produkt
Müthiş rahat ve sağlıklı
ok
les tailles sont trop courtes , et elles ne tiennent pas au pieds , 100m de marche et déjà au fond de ma Basket
pas mal
Comodidad