Отлично.
Отлично.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Отлично.
excellent produit
je le recommande
Ras
Fàcil de llevar y color distinto. Perfecto para mis Padrós
Mikina je pohodlná a dobře se nosí
Gilet très agréable pour partir en randonnée
souvent utilisé !!
La cogí una talla más grande para poder llevar capas debajo. Además, mi talla (S) quedaba un poco estrecha de pecho. Cómoda y lo suficientemente cálida (probada a ppios de otoño).
Très bon produit
Szuper pulóver! Kényelmes, meleg, nem szűk, jól alá lehet öltözni hidegebb időben. Kabát alá hordom kerékpározáshoz és külön örülök a hátul hosszabbított résznek és a 32% pamuttartalmának. Nem izzadok bele, mint a polárokba, mivel rövidebb kerékpárúthoz használom munkába járáshoz és a vonaton a cippzár miatt könnyen levehető. Az áruház sötétzöldkén