Skvělé tričko
Za mě 10/10.. je to skvělé tričko
- Ademend vermogen
- Warmte
- Ventilatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Za mě 10/10.. je to skvělé tričko
Zelo dobra topla in zračna majica. Uporabljal sem jo za trening v kleti ter za tek zunaj pod zimsko tekaško jakno. Zelo zadovoljen.
nie za gruba nie za ciepła, idealna na bieganie w okolicach 10 stopni, Polecam
Boa qualidade.
idealnie się sprawdza.
Très agréable à porter et léger parfait pour les run du matin
Très léger et agréable à porter pour les run du matin
Bought it dor my son to wear whilst skiing. He said it was comfy and light.
Sprawdza się jako dodatkowa warstwa do -15
Parfait