Not to bad
I’m first time using
- Ademend vermogen
- Warmte
- Ventilatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
I’m first time using
Jak za tą cenę warto.
Confortable,un peu léger sur les bras
Jedna z lepszych tego typu koszulek w dobrej cenie. Polecam
Bluza jest odpowiednio zaprojektowana, ciepła i komfortowa, oddycha i nie jest w niej człowiek upocony. Posiada zamek dobry na blokadę komunia i zakładkę pod palec na chłodniejsze powiewy wiatru.
Léger et respirant
ok
kullanışlı amacına uygun
Spoko bluza, Dobrze się sprawdza jako kolejna warstwa do biegania
Bluza bardzo wygodna, trzeba mieć na uwadze że jest stosunkowo niepozorna - bardzo ciepła przy swoim kompaktowym rozmiarze, ale z umiarkowaną oddychalnością - idealna na marsze, spacery - przy bieganiu w niektórych temperaturach może okazać się zbyt ciepła.