Buono
Buono
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Buono
Used for running (over a t-shirt) in the winter months and the same for snowboarding in March. Really great warmth but able to dump some heat with the zip. Not had to use the thumb loops. Very comfy to wear
Sprawdziła się na półmaratonie górskim.
excelente compra
Utilizzo nelle uscite invernali
Utilizzo per camminate invernali, buona tenuta del calore.
Jestem zadowolony z produktu. Dobrze sie sprawdza w temperaturach ponizej 10C. Dobry stosunek ceny do jakości, kupię jeszcze jeden egzemplarz na kolejny sezon.
Супер
chaud, agréable à porter. peu d'odeurs
bisiklette giyiyorum. her zaman kulladigim bir ürün. çok memnunum