Korrekt felső, a légáteresztés...
Korrekt felső, a légáteresztése lehetne jobb, de cserébe valóban meleg. Önmagában még 8-9 fok körül is elegendő.
- Ademend vermogen
- Warmte
- Ventilatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Korrekt felső, a légáteresztése lehetne jobb, de cserébe valóban meleg. Önmagában még 8-9 fok körül is elegendő.
Buon prodotto, maglia comoda e sufficientemente calda per il periodo tra inverno e primavera
un po leggera ma ottima per estate
Really soft to the touch
Dries really quickly
Love this top
Très bien pour le prix
Great product
Excellent to use in gym and running in cold
çok beğendim kalıbını severek kullanıyorum
Mega do biegania w zimne dni