Buon prodotto.
Buon prodotto.
- Warmte
- Vochtregulatie
- Bewegingsvrijheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Buon prodotto.
super spodná vrstva - používam aj na turistiku
Arkadaşıma aldık bende kullandım rusyada giydik oldukça kullanışlıydı
Ótima segunda pele para o frio.
Realmente muito confortável e cumpre o que promete.
Ótimo para dias friorentos
ürün mükemmel
mükemmel kalite kışlık
do roboty jesień wiosna w sam raz. piorę 3 razy tygodniowo od roku i wygląda jak nowa. ciepła ale i przewiewna. miękki polarek od środka mam takie 3 sztuki polecam! są też z golfem pod szyją!
produto bom, segura o calor, recomendo, so recomendo comprar numercao maior, uso M
mas tive que trocar pelo G