Bun
Bun
- Warmte
- Waterdichtheid
- Verstelbaar
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bun
Mono d'esquí molt necessari pels nens petits. És fàcil de posar, còmode i sobretot, permet la mobilitat. Escalfa i no deixa entrar el fred. Les gomes pels peus ajuden molt. També te tires a les mànigues per si va una mica llarg.
Ho recomano molt.
Trop serré / étroit, produit rendu ( combinaison 24 mois- 3 ans pour ma fille de 2 ans)
Perfetto
Nagyon jó, a 4 éves kislányomnak tökéletes a mérete. Ő is nagyon szereti, egyszerű felvenni és kényelmes is. Hamar megszárad.
Ērts, silts, mitrumu necaurlaidīgs un svarīgākais bērnam ērts.
Super comoda
Kombinezon ciepły i jednoczenie nie krępujący ruchów dziecka. Córka zachwycona.
O kadar güzel bir ürün ki -2 derecede bile kızıma ince bir takımın üstüne giydiriyorum eve gelene kadar ter içinde kalıyor iyi ki almışız harikaaa