Kurtka świetnie się sprawdziła...
Kurtka świetnie się sprawdziła już w dniu zakupu podczas mojego udziału w PKO Gdynia Półmaraton ie 2026. Warunki były wymagające: deszcz, wicher w porywach do 80km/h, odczuwalna temperatura 0 stopni Celsjusza. Gdy padało można bylo sie zapiąć i utrzymać wentylację dzięki wywietrznikom, gdy nie padało można było się rozpiąć. Udany zakup
- Warmte
- Ademend vermogen
- Ventilatie
- Prijs-kwaliteitverhouding

