Mon fils n'aura pas…
Mon fils n'aura pas froid en hiver ça tient chaud
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Mon fils n'aura pas froid en hiver ça tient chaud
Very good
J'ai acheté pour ma petite fille de 5ans qui est grande, parfait Très joli Bon rapport qualité prix
Satisfait
Материята седи като избеляла
Здравейте,
Благодарим Ви, че отделихте от времето си, за да ни оставите Вашата обратна връзка. Нашият екип следи всички канали, за да можем да подобряваме услугите си всеки ден. Ще предадем на нашите продуктови референти всичко, което ни…
Best one
Always Happy and satisfied with product quality and fitting
Un cadeau pour les 6 ans de mon petit fils Très chouette
👍
.