Wygodne, dobrze sprawdziły się...
Wygodne, dobrze sprawdziły się podczas górskich wędrówek - nie przemakają, odpowiednio zapewniły ciepło.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Wygodne, dobrze sprawdziły się podczas górskich wędrówek - nie przemakają, odpowiednio zapewniły ciepło.
Comodi e caldi
Parfait, bonne qualité et taille impeccable
Los pantalones son impermeables y calientan lo suficiente.
ottimi pantaloni bel design caldi e impermeabili molto comodi
.
Buona sera,
Devo dire che mia moglie è rimasta pienamente soddisfatta del prodotto
Comodi, caldi e un 'ottima vestibilità
Pantalon hyper agréable, tant dans la matière que dans la souplesse!
Il tiens suffisamment chaud, et ne donne pas l’impression d’être serrer.
Spodnie świetnie spełniają swoją rolę. są bardzo wygodne, a dzięki suwakom na bokach, bardziej komfortowe podczas aktywności
Wygodne, cieple. Brak kieszeni. Niestety biało to nie dobry kolor 😜 ale tylko to zostało.