Bien
La coupe et le confort sont parfait. Par contre en cas de pluie ou de neige le pantalon n’est pas imperméable.
- Warmte
- Waterdichtheid
- Anatomisch ontwerp
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
La coupe et le confort sont parfait. Par contre en cas de pluie ou de neige le pantalon n’est pas imperméable.
Oldukça rahat ve kullanışlı. Snowboard için uygun. Eğer düşmelere karşı kalça koruyucu kullanıyorsanız bir beden büyük alınabilir.
Sugerując się pozytywnymi opiniami zamówiłam spodnie i się nie rozczarowałam. Faktycznie spodnie bardzo dobrze leżą i nie ma efektu bombki, zamawiając wybrałam rozmiar który zasugerował DEKATLON i to był strzał w dziesiątkę. Mimo iż noszę rozmiar S zasugerowano mi rozmiar M i faktycznie polecam brać rozmiar o numer większy niż się nosi. Polecam
cok rahat ve kullanisli
super ! pas d'ourlet à faire bien coupé, ne grossit pas, souple, mouvements très aisés
Dobré lyžiarske nohavice ,ktoré sa skvelé prispôsobia postave za dobrú cenu .Splnili očakávania .
Proprio quello che cercavo ad un ottimo prezzo.
kobiece wygodne nie uciskają. wyszczuplają
Super hrejivé
Pohodlné.