za me spokojenost. sedí na noz...
za me spokojenost. sedí na noze. jsou tlustší, ale to do lyzarskych bot beru jako plus, nechci aby dcera mela studene nohy. nevsiml jsem si, ze by mela nekdy spocene, vlhke nohy, takze asi dobry, ale male deti se az tak moc nepoti, takze to by nemel byt obecne problem. do lyzaku super, je dobry, aby v lyzacich na holeni byla jenom ponozka a nic
- Warmte
- Nauwkeurigheid
- Vochtregulatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

