Alle reviews
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Maravilloso
No hay frío con este pantalón!
- Warmte
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Antwoord van de verkoper
Hola Lou,
Agradecemos sinceramente tus amables palabras y tu valoración. Nos complace saber que valoras la calidad y el rendimiento de nuestro producto. Nos esforzamos por ofrecer lo mejor en cada detalle.
¡Gracias por elegir Decathlon y por compartir tu pasión con…
Agradecemos sinceramente tus amables palabras y tu valoración. Nos complace saber que valoras la calidad y el rendimiento de nuestro producto. Nos esforzamos por ofrecer lo mejor en cada detalle.
¡Gracias por elegir Decathlon y por compartir tu pasión con…
Outdoor Pantolon
ısı yalıtımı ve suyu geçirmemesi çok iyi
- Warmte
- Waterafstotend
- Beperkt het binnendringen van sneeuw
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Il est vraiment chaud...
Bon produit, elastique à souhait et chaud.
- Warmte
- Waterafstotend
- Beperkt het binnendringen van sneeuw
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Avis positif
J ai attendu de l utiliser en montagne pour vous dire qu il est bien, chaud, perméable et suis très bien les mouvements du corps.
- Warmte
- Waterafstotend
- Beperkt het binnendringen van sneeuw
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
pantalon très confortable, ch...
pantalon très confortable, chaud, isolant et bien coupé.
- Warmte
- Waterafstotend
Rahat
Rahat ve tam sıcak tutan bir pantolon. Ayrıca da şık duruyor.
- Warmte
- Waterafstotend
- Beperkt het binnendringen van sneeuw
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Nagy várakozással voltam, mert...
Nagy várakozással voltam, mert kényelmes, csinos volt kipróbáláskor, de hatalmas csalódás, mert +3 fokban is fázik benne a fenekem :( Csak hosszú kabáttal ajánlom….
- Prijs-kwaliteitverhouding
Antwoord van de verkoper
Kedves Zsuzsanna!
Köszönjük, hogy megosztottad velünk véleményed és egyben sajnálom, hogy rossz tapasztalatot szereztél.
Remélem a következő vásárlásoddal elégedettebb leszel!
Sportos üdvözlettel: Halász Erzsébet túrasportok termékképző
Köszönjük, hogy megosztottad velünk véleményed és egyben sajnálom, hogy rossz tapasztalatot szereztél.
Remélem a következő vásárlásoddal elégedettebb leszel!
Sportos üdvözlettel: Halász Erzsébet túrasportok termékképző

