Çok iyi
Aşırı sıcak tutuyor ve rahat
- Look / Design
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Beperkt het binnendringen van sneeuw
- Waterafstotend
- Warmte
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Aşırı sıcak tutuyor ve rahat
Bardzo fajne i ciepłe spodnie! Sprawdziły sie w górach.
Zgodne z opisem produktu, ciepłe, nie przepuszczają wiatru, materiał mimo grubości jest elastyczny i dobrze się układa. Nie sprawdzałam przy limicie temperatur wg opisu produktu ( min. temperatura używania to ok - 2 st plus wiatr)
Imádom! Nagyon jó termék! Meleg kényelmes!
防水透氣拉鍊很棒
Velmi dobře sedí
Parfait, très confortable et doux, petite aération sur les cotes, taille ajustable.
3 rando faites de 3h30, ni froid ni trop chaud juste top !
Pas tester dans la neige.
Je recommande.
很好