Bu kış hep bu botu giydim. Çoo...
Bu kış hep bu botu giydim. Çoook rahat.
- Warmte
- Waterdichtheid
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bu kış hep bu botu giydim. Çoook rahat.
Su geçirmez ve çok rahat
Très chaude et confortable !
Żona do tego stopnia polubiła, że nosiła w mroźne dni każdego dnia.
Des bottes fourées fashion et stylées qui gardent les pieds zu chaud avec un grand confort, maintien et adhérence.
UN PRODUS BUN sunt multumita de alegerea facuta
Estupendo calzado, tanto para andar mucho por ciudad con frío y lluvia como en la naturaleza. He podido utilizar las botas con mis plantillas ortopédicas y genial.
Excellent pentru frig
Od pierwszej chwili założenia na nogę poczułam komforcik.Stopa swobodnie spoczywa w bucie.Palce nie są ściśnięte.Podeszwa odpowiednią do chodzenia dlatego czuję się w tym obuwiu bezpiecznie w porze zimowej.
Gayet sıcak tutuyor