Super
po wymianie na rozmiar większe śniegowe super cieplutko, miękkie i na śniegu rewlacja - nieprzemakają. Na lodzie przyczepność slabiutka
- Grip
- Waterdichtheid
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
po wymianie na rozmiar większe śniegowe super cieplutko, miękkie i na śniegu rewlacja - nieprzemakają. Na lodzie przyczepność slabiutka
Molto comoda
Pas aussi chaude que je pensais, une semelle intérieure en laine et c est parfait
Pour le moment imperméable, à voir avec le temps
Bonne accroche sur la neige
Muito boas mesmo, foram excelentes para a neve e super quentes e confortaveis, e são muito boas para a chuva tambem, uso diariamente recomendo pois são maravilhosas
syn bardzo zadowolony, ciepłe i wygodne
Pomer cena a kvalita je vyborna, teplucke a pohodlne
Excelente
Très bien
Brak ściągaczem na górze przez co do huta wpada śnieg. Oprócz tego w porządku.