S koupi bot pro syna jsem maxi...
S koupi bot pro syna jsem maximálně spokojen, opravdu to byla vyhodna koupě.
- Warmte
- Waterdichtheid
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
S koupi bot pro syna jsem maximálně spokojen, opravdu to byla vyhodna koupě.
Chaussures très agréable, pas lourde, étanche, monte haut ce qui protège bien de la neige
Buen precio y comodidad
质量太差了,19号买的,今天20号才开始穿的,20号今天刚到阿勒泰踩了几脚路边雪就进水了,撒点雪在前面鞋头那里,过几分钟水就侵入进去了,冷得要死,而且还发现是瑕疵货,如图3,迪卡侬就这
Lekkere leuke schoen.
Bottes protegeant bien du froid a poste Fixe en battue
Kein Designstück aber sehr bequem und warm!
Bottes étanches
Buty bardzo wygodne ,idealne na duży śnieg.