foarte bune! am fost cu ele la...
foarte bune! am fost cu ele la comandau unde seara erau -12 grade și nici nu se simțea frigul😅 recomand!
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
foarte bune! am fost cu ele la comandau unde seara erau -12 grade și nici nu se simțea frigul😅 recomand!
Ma asteptam sa fie ceva mai bine izolate împotriva apei. Se uda foarte repede. In rest foarte călduroase pentru când sunt uscate
Polecam, kupuje co rok
Super rękawiczki, kupuje co roku. Trzeba brać rozmiar wieksze
Çok kullanışlı bir ürün
Ciepłe i wygodne. Łatwo się zakłada dzięki przyszytym tasiemkom, a gumki na dłonie powodują, że zawsze są pod ręką ;)
Polecam
Premier prix idéal pour enfant
Recomand