Bardzo porządne rękawiczki za ...
Bardzo porządne rękawiczki za przystępną cenę. Dziecko lat 8 używało intensywnie tej zimy i nie przemokly przy aktywnościach na świeżym powietrzu.
- Warmte
- Waterdicht
- Stevigheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo porządne rękawiczki za przystępną cenę. Dziecko lat 8 używało intensywnie tej zimy i nie przemokly przy aktywnościach na świeżym powietrzu.
Spokojnosť
Spokojnosť
2e paires pour nous, ce sont les mitaines préféré de mon fils .
Nieprzemakalne, wygodne i ciepłe.
Peu résistants, mais pratiques
Super rękawice na narty. Ciepłe, wytrzymałe i wygodne. Polecam.
Parfait pour les pistes de ski et les batailles de boule de neige
Taille idéale