Non molto caldi
Sarà il rivestimento esterno ma non sono caldi come classici doposci, si raffreddato un po' se non cammina
- Warmte
- Waterdichtheid
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Sarà il rivestimento esterno ma non sono caldi come classici doposci, si raffreddato un po' se non cammina
Bottes chaudes et confortables. Elles sont résistantes à la marche pour une enfant.
Fenomenal por el calor que dan y lo que cubren del agua y nieve.
Dobra jakość. Drugi raz już wybieramy ten model buta dla córki. Dziecko zadowolone.
Zelo dober zimski škorenj.
Am cumpărat aceste cizmulițe împreună cu fetița. A fost foarte încântată când le-a probat spunând că se simte foarte confortabil cu ele. Sunt foarte călduroase,au o aderență, pot spune foarte bună pe zăpadă. După aproape 4 ore de săniuș un s-a udat la picioare absolut deloc. Deci, merită cumpărate.
vyborne hreju, velkost sedi
velka spokojnost- super vyteplene, hreju aj pri - 7st
Parfaites ! Elles tiennent chaud ! Seront très bien comme après ski
Un petit bémol : pas de couleur autre que noir bleu et beige …
Pour une petite fille un peu de rose ou rouge …aurait été parfait