Świetne buty na zimę
Córka bardzo zadowolona,ze mogła w nich wchodzić w nawet bardzo wysoki śnieg. Buty ciepłe, nie przemakają. Cały sezon bez stresu.
- Warmte
- Waterdichtheid
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Córka bardzo zadowolona,ze mogła w nich wchodzić w nawet bardzo wysoki śnieg. Buty ciepłe, nie przemakają. Cały sezon bez stresu.
top
Confortable
Tres bonne chaussure pour l’après ski! Bon maintient, tient chaud, légère
bardzo wygodne, cieplutkie, podeszwa nie slizga się, wodoodporne
lep dizajn, zadrga se nam pokvarila dokaj hitro
Bottes fourrées qui tiennent bien aux pieds. Chaudes. Très bon antidérapant. Pieds protégés de l'humidité.
İyi
Kızım çok beğendi İstanbul'da kış için geyet yeterli bir bot.tavsiye ederim
Dukrai tiko ir patiko. Labai geri batai.