Świetne buty na zimę w rozsądnej cenie.
Wygodne, ładne, ciepłe, chronią przed śniegiem i niewielkimi deszczem. Szybko wysychają. Łatwe do założenia dzięki ekspresowi. Córka (8 lat) zachwycona. Kupiliśmy dwa rozmiary, bo nie chciała zmieniać gdy z pierwszych wyrosła.
- Warmte
- Waterdichtheid
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

