Polecam
Polecam
- Warmte
- Waterdichtheid
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Polecam
Kupiłam dla męża do pracy i on jest bardzo zadowolony. Posłużą Nam jeszcze kolejny sezon.
Bardzo fajne i wygodne buty, ciepłe, i wodoodporne. Podczas tegorocznej zimy idealne się sprawdziły na wędrówki po lasach. Polecam.
çok rahat ve sıcak tutan bir ürün.
Comprei para utilizar no trabalho , ando no inverno com frio e caminho muito no exterior , confortáveis e bastante quentes
Comprava novamente
Ērti lietojami, silti, glīti
Polecam quechua
bardzo dobre zimowe buty , nieprzemakalne i bardzo ciepłe
Recomand, calitate peste așteptări.