Ciepłe i wygodne
Bardzo wygodne i ciepłe buty. Dawały radę przy -22 stopniach.
- Warmte
- Waterdichtheid
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo wygodne i ciepłe buty. Dawały radę przy -22 stopniach.
Chaussure simple, solide, chaude.
Fajne, buty, sprawdziły się tej zimy.
Bota versátil
Gerçekten parasını sonuna kadar hakeden bir marka
Mto confortáveis, resistentes, fáceis de limpar e não são pesadas.
Bardzo wygodne, nie przemakają, zgrabne
Prodotto di buona qualità complessiva anche in rapporto al suo prezzo
Cumplen su función. Cómoda y bonita en el pie. Recomiendo 100%