bardzo wygodne
jestem bardzo zadowolony z butów. bardzo wygodne, ciepłe, nieprzemakalne, sprawdziły się idealnie
- Warmte
- Waterdichtheid
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
jestem bardzo zadowolony z butów. bardzo wygodne, ciepłe, nieprzemakalne, sprawdziły się idealnie
Bon rapport qualité prix
kaliteli güzel sıcak tutar su geçirmez
Correct
kışı gayet güzel geçirdim
Myślałem, że za tą cenę rozpadną się po sezonie. Tymczasem buty nie tylko wyglądają jak nowe, są super wygodne i ciepłe. Gorąco polecam. Rozmiarówka standardowa.
very comfortable
Цяла зима си ползват.
Férjem szereti. Azt kapta, amit várt.
Ottimo