Super
Buty na zimę, bardzo dobre
- Waterdichtheid
- Grip
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Buty na zimę, bardzo dobre
fajne wygodne buty
Ótima em todos os sentidos, confortável, quente, muito gostosa de usar. Não dá vontade de tirar dos pés. Só a tabela de tamanho, com medida dos pés, acaba ficando maior que o esperado. Meus pés tem 26cm (pela tabela seria 41BR mas ficou muito grande), o 40BR ficou na medida.
Wygodny
Foarte buni, nici nu simti frigul!
Télen nagyon jó, nem izzad bele a láb, de mégis meleget biztosít a lábnak
Buty rewelacyjnie sprawdzają się w mroźne dni. Są bardzo ciepłe, solidnie ocieplone i jak dotąd całkowicie nieprzemakalne, nawet przy chodzeniu po głębokim śniegu. Polecam!
Cómodas, ligeras, calentitas y no resbalan. Usadas con lluvia y nieve, la membrana aguanta bien. Usadas en ciudad y campo.
Buty kupione na wiosenny wypad w Tatry i sprawdziły się bardzo dobrze - są wodoodporne, więc deszcz im nie straszny, a podeszwa ma dobrą przyczepność.
bon rapport qualité prix