👍
👍
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
👍
Dobre do miasta na codzienne chodzenie, trochę śliskie na lodzie
Bardzo dobre buty. Pasują idealnie, nie obcierają i są ciepłe. Zdecydowanie polecam.
He comprado estas botas para ir a la nieve y cumplen con lo esperado para este producto. Tiene una buena relación calidad-precio.
Agréable à porter, légère, très à l'aise dedans
confort. imperméable. top
Tou satisfeito com as botas são confortáveis quentes .
Wygodne, lekkie i dość przyczepne na lodzie.
Jsem spokojen.
Spojenost