Świetne, idealne na zimę i póź...
Świetne, idealne na zimę i późną jesień. Palce trochę się pocą, ale to przez membranę, cóż w tych pieniądzach trudno o coś lepszego!
- Waterdichtheid
- Grip
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Świetne, idealne na zimę i późną jesień. Palce trochę się pocą, ale to przez membranę, cóż w tych pieniądzach trudno o coś lepszego!
Confortables, jolies, ce qui permet de les porter en autre temps qu'en rando.
Raport pret calitate foarte bun
Muy bien, el diseño y el color
Están muy cómodos y cálidos
przechodziłem w butach całą zime naprawde dają rade jestem zadowolony
Satisfaisant vu le prix juste un peu lourde
Cała jesień i zima na rowerze.Błoto śnieg deszcz nic ich nie rusza😁 Ciepłe wygodne trwałe
Utilisées uniquement l'hivers et pour marcher en ville
Lekkie, wygodne buty, wodoodporne.