Polecam
Ciepła kurtka, wygodna. Jakby była trochę dłuższa, to byłaby idealna
- Warmte
- Waterdichtheid
- Beperkt het binnendringen van sneeuw
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Ciepła kurtka, wygodna. Jakby była trochę dłuższa, to byłaby idealna
Ideal, para la nieve, no pasas frío, es cómoda.
Je ne regrette pas mon achat, look sympa, surtout hyper chaude et confortable. Petite poche à l'intérieur pour carte bancaire
Bardzo dobrze zakup.
Très bon en tiens bien chaud et super agréable à porter en plus il est assez élégant satisfaite de mon achat
Caldissimo
Bonito , cómodo y lo más importante cumple con su función impermeable y contra el frío a menos- 13°estuve y fue genial
Kurtka bardzo ładna, ciepła, lekka i wygodna. Polecam.
veramente caldo ed elegante
Giacca calda e ben rifinita, oltre ad essere molto bella.