Superbe veste pas eu froid du ...
Superbe veste pas eu froid du tout et tissu de bonne qualité je recommande même par temps très froid
- Warmte
- Waterdichtheid
- Beperkt het binnendringen van sneeuw
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Superbe veste pas eu froid du tout et tissu de bonne qualité je recommande même par temps très froid
Foi uma oferta de aniversário para minha esposa, ela gostou muito.
Chaux agréable à porter et facile a laver
Chaude. Bien pensée. Coloris passe partout.
Caldo, comodo, impermeabile e bello!
Kızıma almıştım. Çok memnun kaldı. Severek kullanıyor.
Je suis très satisfaite il peuvent le décliner en plus de couleur
Kurteczka ciepła, pasuje i do luźnego i do bardziej eleganckiego ubioru.
Córka chodzi w niej na co dzień zimą, bardzo zadowolona z kurtki, ja mniej - kolor fatalny, wystarczy raz się gdzieś oprzeć i dowody zostają do najbliższego prania.
Świetna ciepła kurtka, kaptur z kożuszkiem jest tak duży że nie trzeba mieć czapki!
Bardzo ciepła i wygodna kurtka. Polecam