Spodnie
Ciepłe wygodne
- Warmte
- Ademend vermogen
- Zakken
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Ciepłe wygodne
Dosyć ciężkie jak na spodnie do biegania. Ale może dzięki temu dają radę przy kilkustopniowym mrozie. Luźny krój, więc w razie potrzeby można wrzucić coś pod spód.
Biegam w nich w temperaturze minusowej. Jak narazie spisują się bardzo dobrze. Jest mi ciepło i bardzo wygodnie. Są kieszenie, co jest plusem.
It is a good fit
Prijemne ma noseni, velikost sedi, kapsy a hodi se do chladneho pocasi
bardzo wygodne i praktyczne
穿着舒服,裤型好,也不卡腰