Wygodne legginsy
Wygodne i ładne. Na meczu na stadionie mojemu synowi było ciepło przu temperaturze 0 stopni.
- Warmte
- Bewegingsvrijheid
- Vochtregulatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Wygodne i ładne. Na meczu na stadionie mojemu synowi było ciepło przu temperaturze 0 stopni.
Son una maravilla, mi hijo las gasta en invierno debajo del pantalón corto para entrenar atletismo.
Tiens bien chaud pour l'hiver avec poche intégrés
When they arrived looked grate.
After 2-3 wears the fabrics became scratched
🔝🔝🔝 recomand
Funkcne bez vyhrad
acheté pour le premier cross de mon fils (conditions dantesques avec pluie et vent glacial)
bien chaud pour ses petites jambes, très agréables selon lui.
taille comme convenu
特别好
Kényelmes