fajne legginsy, ale słaby materiał
Po jednym biegu materiał zmechacił się w miejscu, gdzie udo podczas biegu dotykało suwaka w kurtce. Słabo to wygląda. Dobre do biegania w temperaturach do 0 stopni, ale średnio radzą sobie z odprowadzaniem wilgoci. Poza tym fajnie się układają, mają duże kieszenie i bardzo ładny odcień niebieskiego.
- Warmte
- Ademend vermogen
- Bewegingsvrijheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
