Fait le job
Veste agréable à porter car souple douce chaude
Un seul regret un peu trop courte à mon gré
- Warmte
- Winddicht
- Ademend vermogen
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Veste agréable à porter car souple douce chaude
Un seul regret un peu trop courte à mon gré
顏色、外觀都喜歡
Ideální na přechodné počasí i jen s vestou. Neprofoukne na trupu. I do velmi chladného podnebí jako druhá vrstva. Sražím jednu hvezdu za stříhání. V porovnání s podobnými mikinami jiných značek, tak ma příliš vysoko zipy, nepůsobí to opticky hezky.
挺好的,很保暖
Lo que iba buscando como segunda capa aunque no abriga tanto como esperaba