Bardzo fajny materiał, ale tro...
Bardzo fajny materiał, ale trochę mniejsza niż się spodziewałem. Wziąłem XL, a jest jakby na granicy L i XL, więc jeśli ktoś nosi XL, to będzie dosyć dopasowana a nie luźna.
- Rekbaar
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
- Warmte

