Pris en 2XL (taille habituelle...
Pris en 2XL (taille habituelle) Ressenti L... qu'il soit gris ou noir
- Rekbaar
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Pris en 2XL (taille habituelle) Ressenti L... qu'il soit gris ou noir
5/5
dla mnie 5/5
raport calitate-pret foarte excelent
raport calitate-pret foarte excelent
Bluza jak bluza. Najlepsza jest cena i kolor, który jest rzeczywiście intensywnie czarny i wygląda fajnie elegancko
Trotz 30° Wäsche eingelaufen
Suficiente para ir a entrenar
używane ponad rok. ściągacze trzymają. dla mnie to jest jakość bluz duzo droższych. Nie sa grube. idealne
Taille bien et parfait pour un ado