Skarpety bardzo ciepłe. Nie za...
Skarpety bardzo ciepłe. Nie za grube, dobrze spisują się w butach snowboardowych.
- Warmte
- Stabiliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Skarpety bardzo ciepłe. Nie za grube, dobrze spisują się w butach snowboardowych.
Fait le job! Pas eut d'ampoule, dôc content!
Chaussettes bien montantes pour la languette de la chaussure. TB
Super qualité
Ciepłe, wygodne, spełniają swoją funkcję.
Calentitos, por la rodilla, comodos
parfait pour le ski
Comprada para un viaje al norte de Europa muy cómoda y calentita lo malo que para el día a día lo veo un poco gorditos
Me han parecido estupendos, no pase frio, a pesar del mal tiempo que nos hizo. El largo muy bien, cubre bien la bota, y el grosor perfecto.