Skarpety narciarskie
Bardzo wygodne, nie ściągały się w trakcie zjazdów.
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo wygodne, nie ściągały się w trakcie zjazdów.
Confortable
Bien chaude
Ottime per chi inizia
chaude et agréable a porter
Bien
Como esperaba
Taille très bien
Bonne qualité
Kupiłem te skarpety, ale w zupełnie nietypowym przeznaczeniu - potrzebowałem czegoś ciepłego na stopy w czasie jazdy rowerem w warunkach mocno zimowych (np. -10 stopni C mrozu).
Okazało się to strzałem w dziesiątkę!
Przyznaję, że wygląd nie ma tutaj dla mnie większego znaczenia - istotna jest funkcja grzewcza, dobre ułożenie no i cena