Idealne na cieplejsze dni, bra...
Idealne na cieplejsze dni, brak wbijających się szwów. Za taką cenę warto kupić nawet jako awaryjne skarpety.
- Warmte
- Stabiliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Idealne na cieplejsze dni, brak wbijających się szwów. Za taką cenę warto kupić nawet jako awaryjne skarpety.
Adorei cada minutos que utilizei, são perfeitas!
Adorei cada minutos que utilizei, são perfeitas!
Comfortable and cosy. Great value 👍 True to size. Would recommend.
Ottimo prodotto
Confortável.
To moje pierwsze skarpety narciarskie - uważam, że są spoko dla nowicjusza. Czasami potrafią ściągnąć się z łydki i są grubsze od pozostałych przez co wyczucie buta jest inne.
Fantastici
wygodne
calze prese per andare a sciare, molto comode e confortevoli