Bilo bi super kad bi bile malo...
Bilo bi super kad bi bile malo uže u stopalu da bolje drže toplinu
- Warmte
- Stabiliteit
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bilo bi super kad bi bile malo uže u stopalu da bolje drže toplinu
Bonne qualité et tient bien au chaud
Zaten heerlijk
ich zaletą jest to, że nie są tak wąskie w łydce jak większość skarpet narciarskich
Elle se sont déchirées en haut la première fois que j’ai tiré dessus
Chaussettes de ski chaudes bon rapport qualité prix
Parfaite, confortable et chaude
Il prodotto acquistato è eccellente
Son geniales los uso para mis salidas en moto de este invierno y funcionan genial
Ciepłe, grubego idealne na narty