Ski mittens
Worked well in cold weather - good details but usual problem putting them on with slightly wet hands. Overall a very good purchase.
- Warmte
- Waterdicht
- Slijtvastheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Worked well in cold weather - good details but usual problem putting them on with slightly wet hands. Overall a very good purchase.
używam do jazdy na rowerze podczas mrozu, kupiłem rozmiar większe , do środka wrzucam ogrzewacz elektryczny ocoopa mini i mam ogrzewanie. jechałem przy -10 z ogrzewaniem i jest git. przy 0 stopni spokojne można jechać bez ogrzewaczy: są bardzo cieple. gdy padał deszcz to od góry lekko zawilgotnialy, ale ręka w środku tego nie czuła
Kolejna para, w sam raz dla zmarzluchów.
zelo tople
a dire il vero le ho acquistate per mia madre anziana che ha sempre le estremità fredde, quindi all'esterno non riesce a scaldarsi le mani, ora con queste rimangono belle calde
Wore up glencoe at the weekend. Extremely warm and waterproof. Great buy
bardzo wygodne, ciepłe rękawice
Dan mucho calor, lo que buscaba, y buena impermeabilidad