Ľahké, teplé, výborne sa obúva...
Ľahké, teplé, výborne sa obúvajú či je plus nakoľko má syn širokú nôžku a vysoký nart
- Warmte
- Waterdichtheid
- Gemakkelijk aan en uit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Ľahké, teplé, výborne sa obúvajú či je plus nakoľko má syn širokú nôžku a vysoký nart
Łatwe do założenia przez dziecko, miękkie i najważniejsze że wodoodporne
Carine e comode con una bella vestibilità
Jednoduchšie detské snehule, istý čas poslúžia
Au top, très pratique pour les enfiler et très confortable
Wygodne i ciepłe. Łatwe w zakładaniu i czyszczeniu. Stópka dziecka nie marznie. Jedne z niewielu butów które chętnie zakłada
Po pierwsze ciężko się je zakłada. Po drugie już przy temperaturze +2 i bez śniegu dziecko wraca do domu z zimnymi stopami, pomimo założonej także grubej skarpety. Słabo chronią przed zimnem. Rozmiarówka zawyżona, trzeba wziąć mniejsze.
Muy cómodas de poner y protegen frente al frío, lluvia y nieve. La verdad que este tipo de diseños se agradecen mucho para niños pequeños porque garantizas que siempre va a tener el pie protegido
Facile et pratique
Zelo dobri, mehki in nepremočljivi čevlji za otroke