Le pied !
Confortable, souple, bien isolée du sol, on a les pieds au chaud. Bref, le pied !
- Waterdichtheid
- Grip
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Confortable, souple, bien isolée du sol, on a les pieds au chaud. Bref, le pied !
V minulosti som mal lacnejsie topanky od Decathlon a nebol som velmi spokojny. Tento model je uz troska drahsi. Avsak je hodny kazdeho €. Su pekne, velkost mi sadla, vodeodolnost je ok.
Czołem wszyscy
Rzadko kiedy mogę wystawić tak jednoznaczną opinię - przez wyjazd w Bieszczady buty przeszły test, ponieważ padało, to i wejście pod górkę i zejście stanowiło wyzwanie, chodzenie w brei po kostki, w strumyczkach, żaden problem - buty wytrzymały!!! Nie poci się stopa, nie przemiękają, są lekkie, wygodne i mimo, że były ca łe w
Eddig tökéletes.
新鞋到了本来很高兴,一拆封就看到鞋头侧边很明显的刮蹭,中奖都能中我头上,运气也是没谁了,鞋的样式和舒适度还挺不错,鞋底有点略硬,不闷脚,走路起来会有点微重,就是新鞋的瑕疵挺让人不满意的
De plus le pied est bien tenu et la chaussure est imperméable
Udobne i lagane. Obavezno barem broj veće kupiti jer su maleni brojevi
Cómodas y para todo tipo de clima
Kupione do pracy z dużym poziomem wilgoci, świetnie utrzymują stopy suche i ciepłe a do tego są bardzo wygodne. defnitywnie 5/5
Liczyłem na zakup jasnej wersji ale niestety nie było mojego rozmiaru
Mon ado les trouve hyper confortables. Dès qu'il les a vu, il les a essayées et adoptées.