Syn zadowolony.
Syn zadowolony.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Syn zadowolony.
Muy calentitos
Buscando algún calcetín de lana de merino, solo se vende en web con proveedor externo. Un compañero me los aconseja, que son los que el lleva puestos y usa para el frio pero hacen el efecto de cualquier calcetín grueso
Lekker warm en ze houden zich erg goed in de was. Ik raad ze zeker aan.
Wygodne i ciepłe ale również wytrzymałe podczas intensywnego użytkowania. Idealne w góry jak i do codziennego noszenia. Wzmocnienia na palcach i na pięcie nie są na pokaz ;)
Maravillosos
Confort, chaleur, adaptées pour la rando par temps froid
Cómodos
穿起來非常保暖,去寒冷的地方真的很需要