Bardzo dobre buty na śnieg
Bardzo dobre buty na śnieg czy sanki 100%nie przemakalne kupione kolejne ale chyba się w tym roku nie przydadzą 😂 śniegu brak
- Waterdichtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Warmte
- Grip
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo dobre buty na śnieg czy sanki 100%nie przemakalne kupione kolejne ale chyba się w tym roku nie przydadzą 😂 śniegu brak
Parfait
très bien accroche bien au sol très confortable et chaude
第一雙雪靴 要穿去挪威看峽灣
karlı zemin dahil tüm kış koşullarında ayağınızı sıcak kuru tutatark zemine saglam basmanızin en şık hali
穿着很舒服,鞋底厚实,防滑,保护脚腕,很暖和。满意的一次购买。
Po prawie dwóch latach mogę właściwie ocenić. Buty są niezłe, wygląd i wygoda ok. Narzekać można że są śliskie na śliskiej nawierzchni, tak jak inne, ni9e są ani gorsze ani lepsze, a myślałam że będą lepsze pod tym względem.
Consiglio di prendere almeno una taglia in più